O nas
ALBU sp. z o. o. ul. Kosmonautów 3-5, 55-330 Krępice

ALBU sp. z o. o.

Nasza firma świadczy usługi od 2014 roku.

Zdobyte wtenczas doświadczenie zaowocowało zaufaniem wielu zadowolonych, a przede wszystkim stałych klientów. Nasi wyszkoleni pracownicy doskonale sprawdzają się przy zwykłych zadaniach, jak i tych bardziej złożonych oraz skomplikowanych.

Do zaoferowania mamy Państwu usługi cięcia wodą oraz usługi w zakresie obróbki skrawaniem. Nowoczesna technologia z zastosowaniem maszyn CNC, daje ogromną precyzję oraz dużo krótszy czas wykonywanych zleceń, co z kolei przekłada się na niższą cenę.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Potrzebne gotowe elementy? Półfabrykaty? Możemy to zaoferować. Na magazynie posiadamy wiele grubości i rodzajów materiałów, których dodatkowy zakup opóźniłby znacząco zlecenie.

Zapytania prosimy kierować drogą mail'ową. Odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe. Rysunki elementów powinny być w formacie .dwg, .dxf. Jeżeli nie ma takiej możliwości, bądź jest to sama idea, przygotujemy projekt według Państwa wytycznych.

© 2024 ALBU sp. z o. o.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem