O nas
ALBU sp. z o. o. ul. Kosmonautów 3-5, 55-330 Krępice

ALBU sp. z o. o.

Nasza firma zajmuje się cięciem wodą od 4 lat.

Zdobyte wtenczas doświadczenie zaowocowało zaufaniem wielu zadowolonych, a przede wszystkim stałych klientów. Nasi wyszkoleni pracownicy doskonale sprawdzają się przy zwykłych zadaniach, jak i tych bardziej złożonych oraz skomplikowanych.

Do zaoferowania mamy Państwu usługi cięcia wodą wielu rodzajów materiałów o dowolnym kształcie (jedynym ograniczeniem jest 0,5 - 1mm średnica dyszy). Nowoczesna technologia Waterjet z zastosowaniem maszyny CNC, daje ogromną precyzję oraz dużo krótszy czas wykonywanych zleceń, co z kolei przekłada się na niższą cenę.

Nasza maszyna pozwala nam na cięcie elementów do maksymalnej grubości 200mm oraz maksymalnego wymiaru 4000 x 2000mm. Mimo tak dużych wielkości, elementy nie odkształcają się termicznie i nie zachodzą zmiany w strukturze materiału. Oprogramowanie maszyny umożliwia stosowanie korekcji cięcia strugą wody tak, aby uzyskać dane wymiary bez potrzeby dawania dużego naddatku.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Potrzebne gotowe elementy? Półfabrykaty? Możemy to zaoferować. Na magazynie posiadamy wiele grubości i rodzajów materiałów, których dodatkowy zakup opóźniłby znacząco zlecenie.

Zapytania prosimy kierować drogą mail'ową. Odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe. Rysunki elementów powinny być w formacie .dwg, .dxf. Jeżeli nie ma takiej możliwości, bądź jest to sama idea, przygotujemy projekt według Państwa wytycznych.

© 2021 ALBU sp. z o. o.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem